FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Contours fitness - cvičení pro ženy

Fitness Contours je síť oblíbených dámských posiloven po celé ČR, kde mohou cvičit pouze ženy a muži mají vstup zakázán. Contours ale není pouze fitcentrum pro ženy, nabízí komplexní fitness služby (včetně trenérky zdarma), které vám pomůžou zhubnout a zpevnit postavu natrvalo. Využijte AKCE nezávazný týden zdarma a vyzkoušejte si, jaké to je, cvičit v posilovně pro ženy Contours!

Týden zdarma v Contours

Co nejvíce oceňují členky fitness Contours?

Jak funguje fitness Contours

Chci zhubnout 10 kg a zpevnit v oblasti hýždí do 3 měsíců. Chtěla bych vyrýsovat břicho na léto k moři. Chci pouze zpevnit celé tělo a cítit se dobře. Chci zhubnout 3 kg tuku a přibrat nějaké svaly. Chtěla bych vyrýsovat břicho na léto k moři.

Přesně podle vašich cílů, které se si předem určíte, vytvoří trenérky tréninkový plán na míru a budou vás vést a motivovat k vašemu cíli.

Fitness Contours není totiž pouze fitko pro ženy, v rámci členství získáte služby trenérky, které vás naučí jak správně a efektivně cvičit, tréninkový plán vypracovaný na míru vašim cílům, vedené skupinové lekce, rámcový příklad jídelníčku, neomezený vstup do fitness + lekce, pravidelné měření na speciální váze. Naučí vás i cviky pro domácí cvičení, které můžete například cvičit, když to náhodou do fitness nestihnete.

Cvičení s trenérkou Contours

Cvičení pro ženy

Cvičení v Contours je uzpůsobeno na míru ženám. Přístroje na cvičení jsou ergonomicky i zátěžově navrženy přímo pro vaše potřeby.

Skupinové lekce, o kterých často hlasujete vy, jsou také zaměřeny pouze na ženy. Probíhají zde například: speciální posilovací cvičení na zadek, nohy a břicho, TRX, bosu, zumba, cvičení na břišní pekáč, intervalové tréninky na hubnutí, posilování s činkami, kruhové tréninky, jóga, power jóga a spousta dalších cvičení. Výběr lekcí se vždy pro každou pobočku liší.

Jelikož se i trenérky zaměřují pouze na dámskou klientelu, mají spoustu zkušeností s hubnutím, zpevňováním, zvýšení kondice nebo přibíráním svalů. Fitness trenérky vás budou nejenom trénovat a učit, jak správně cvičit, ale také motivovat a radit k dosažení co nejlepších výsledků.

Cvičení pro ženy

Contours přihlášení

Ve fitness Contours právě probíhá AKCE nezávazný týden zdarma - přihlášení je velmi jednoduché a zvládnete ho online. Na 1 týden získáte členství na vyzkoušení všech služeb. Akce je zcela zdarma a nezávazná! Přejděte na formulář ZÍSKAT CVIČENÍ ZDARMA.

Contours ceník

Pokud se rozhodnete po nezávazný týdnu zdarma stát se členkou Contours, cena rámcově vychází na 600-1250 Kč na měsíc za neomezené členství se všemi výhodami (neomezený vstup do fitness, jídelníček a trénink vypracovaný na míru, služby trenérky, skupinové lekce, pravidelné měření atd.).

Ceník fitness Contours najdete vždy ve spodní stránky detailu konkrétního fitness Contours. Členství lze zakoupit na dobu 3 až 24 měsíců.

Posilovna Contours

Pobočky Contours

V ČR je celkem 26 fitness Contours ve 20 městech. Nejvíce poboček je v Praze (Florenc, Anděl, Praha 1 Staré město a Praha 6 Břevnov), Ostravě (Dubina, Poruba a Mariánské Hory) a Olomouci (Lafayettova a Pasteurova ulice). V Brně fitness Contours také najdete a to na ulicí Orlí v centru.

Seznam všech poboček Contours a i ostatních dámských posiloven najdete na úvodní stránce Fitness ženy nebo přehledně na mapě na konci této stránky.

Contours recenze a zkušenosti

Contours