FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Contours fitness - cvičení pro ženy

Contours Fitness Cluby je síť oblíbených dámských posiloven po celé ČR, kde mohou cvičit pouze ženy, bez rozdílu věku a kondice a to bez zvědavých mužských pohledů. Cluby disponují profesionálními trenérkami, které jsou členkám k dispozici (v rámci členství zdarma) a velice ochotně jim poradí se změnou životního stylu a v nastavení nových cvičících zvyků v rámci individuálního plánu. Využít také můžete skupinové lekce zaměřené na problémové partie a pro členky je připraven i věrnostní program.

Týden zdarma v Contours

Contours fitness nabízí komplexní služby včetně doplňkových, jako nutriční terapie, masáže a další služby, které vám pomohou ke změně natrvalo.

Chcete se cítit zdravější, fit a v kondici? Navštivte naše pobočky Contours a využijte AKCE TÝDEN ZDARMA.

Co nejvíce oceňují členky fitness Contours?

Jak funguje fitness Contours

Nejčastější přání členek

„Chci zhubnout 10 kg a zpevnit v oblasti hýždí do 3 měsíců. Chtěla bych vyrýsovat břicho na léto k moři. Chci pouze zpevnit celé tělo a cítit se dobře. Chci zhubnout 3 kg tuku a přibrat nějaké svaly. Chtěla bych zhubnout po porodu. Bolí mě záda…“

Přesně podle vašich přání a cílů, které se si předem určíte s trenérkou, vytvoří trenérky tréninkový plán na míru a budou vás přátelsky vést a motivovat!

Contours není pouze fitness pro ženy, v rámci členství získáte služby trenérky, které vás naučí jak správně a efektivně cvičit, tréninkový plán vypracovaný na míru vašim cílům, vedené skupinové lekce, inspirativní jídelníček SLIM & FIT, neomezený vstup do fitness + vedené lekce, pravidelné měření na speciální váze.

Cvičení s trenérkou Contours

Cvičení pro ženy

Contours fitness je zaměřeno na potřeby žen, proto i vedené lekce jsou zaměřené na tvarování a rýsování postavy. Dle skupinových lekcí si ženy mohou vybrat intenzitu a styl cvičení. Contours se soustředí nejenom na ženy, které chtějí zhubnout a vyrýsovat postavu, ale také dokážeme sestavit tréninkový plán na zpevnění postavy a nabrání svalové hmoty.

Skupinové lekce jsou postavené tak, že si vybere každá žena. Probíhají zde například: speciální posilovací cvičení na problémové ženské partie: zadek, nohy a břicho, TRX, bosu, cvičení na břišní pekáč, intervalové tréninky na hubnutí, posilování s činkami, kruhové tréninky, power jóga a spousta dalších cvičení. Výběr lekcí se vždy pro každou pobočku liší.

Jelikož se i trenérky zaměřují pouze na dámskou klientelu, mají spoustu zkušeností s hubnutím, zpevňováním, zvýšení kondice nebo přibíráním svalů. Fitness trenérky vás budou nejenom trénovat a učit, jak správně cvičit, ale také motivovat a radit k dosažení co nejlepších výsledků.

Cvičení pro ženy

Contours přihlášení

Ve fitness Contours právě probíhá AKCE nezávazný týden zdarma - přihlášení je velmi jednoduché a zvládnete ho online. Na 1 týden získáte členství na vyzkoušení všech služeb. Akce je zcela zdarma a nezávazná! Přejděte na formulář ZÍSKAT CVIČENÍ ZDARMA.

Contours ceník

Pokud se rozhodnete v rámci nezávazného týdne zdarma stát se členkou Contours, cena rámcově vychází již od 800 Kč na měsíc za neomezené členství se všemi výhodami (neomezený vstup do fitness, jídelníček a trénink vypracovaný na míru, služby trenérky, skupinové lekce, pravidelné měření atd.). Ceny se mohou lišit v rámci různých clubů.

Členství lze zakoupit na dobu 3 až 24 měsíců (některé cluby nabízí i členství na měsíc). Kdykoliv své členství prodloužíte – automaticky využijete věrnostní program, a tedy cvičíte ještě výhodněji!

Posilovna Contours

Pobočky Contours

Contours Fitness Cluby jsou v celé ČR V Praze, Ostravě, Brně, Zlíně, Českých Budějovicích i v Opavě - podívat se na všechny pobočky.

Pokud vás ještě něco zajímá nebo potřebujete poradit, budeme rádi,
když se obrátíte přímo na nás: info@fitnesszeny.cz

Contours recenze a zkušenosti

Contours