FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Contours Fitness Club Contours Liberec

Contours Fitness Club Liberec
Náměstí Soukenné 26, Liberec
Contours Fitness Club Liberec ukončila svůj provoz. Původní text: Cvičení a fitness pouze a jen pro ženy v Liberci už není ničím nemožným! Pokud patříte mezi dámy, které z jakéhokoliv důvodu nechtějí cvičit v tradičních posilovnách plných testosteronu a zvídavých pohledů mužů, je pro vás jedinečný systém našeho dámského fitness centra tou nejlepší volbou. Přijďte na pouze 30ti minutovou lekci pod vedením trenérky, kdykoliv během dne a nasajte příjemnou a motivující atmosféru našeho zařízení. Doporučujeme určitě využít speciální akci na 7 dní členství, kdy cvičíte úplně zdarma a samy se poté rozhodnete, zda chcete pokračovat či nikoliv. Ve fitku bohužel dětský koutek není, ale osobní hlídání dětí lze domluvit individuálně přímo ve fitness. Za hlídání dětí během cvičení samozřejmě nic neplatíte. Multisport karta zde uplatnit nelze. Otevírací doba se může lišit kvůli Koronaviru. Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA".

Co se u nás ve fitku cvičí

Cvičení pro ženy, kruhový trénink, piloxing, cvičení na pevné hýždě a štíhlé boky, cvičení na štíhlý pás, strečink, trénink s fitness pomůckami, HIIT, aerobic, body combat a ploché bříško (skupinové lekce se pravidelně mění, aktuální rozvrh najdete až ve fitku).

Otevírací doba dámské posilovny

Pondělí zavřeno  
Úterý zavřeno  
Středa zavřeno  
Čtvtek zavřeno  
Pátek zavřeno  
Sobota zavřeno  
Neděle zavřeno  

Mapa, kde fitko pro ženy najdete

Fotografie fitness centra - posilovny - fitka pro ženy

Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec Contours Fitness Club Contours Liberec

Další články