FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy
Benešov Brno Česká Lípa České Budějovice Český Těšín Cheb Chomutov Děčín Frýdek-Místek Havířov Hlučín Hodonín Hradec Králové Jablonec nad Nisou Jihlava Karlovy Vary Karviná Kladno Kolín Kopřivnice Kralupy nad Vltavou Krnov Kroměříž Liberec Litvínov Louny Mladá Boleslav Most Olomouc Opava Orlová Ostrava Pardubice Písek Plzeň Praha Přerov Příbram Prostějov Šumperk Tábor Teplice Třebíč Třinec Trutnov Uherské Hradiště Ústí nad Labem Valašské Meziříčí Vsetín Zlín Znojmo

Banánový MugCake recept

Pokud někdo tvrdí, že nesmíte jíst sladké, abyste byli fit, nevěřte mu! Dnešní banánový MugCake z ovesných vloček si totiž rozhodně dopřát můžete. Obsahuje vše, co by fitness jídlo mělo mít. Bílkoviny (tvaroh a vejce), sacharidy (ovesné vločky a banán) a malé množství zdravých tuků (žloutek).

Jsem člověk jako každý jiný a sladké prostě miluji. Na zdravý Mugcake z ovesných vloček nedám dopustit ani v dietě nebo přípravě na fitness soutěž. Banánový MugCake si dávám nejčastěji na snídani, když si chci dát něco rychlého a "sladkého". Udělat takový MugCake totiž nezabere více jak 5 minut!

Nákup na banánový MugCake:

  • 30g drcených ovesných vloček
  • 10g holandského kakaa
  • 1 lžíce javorového sirupy (můžete použít umělé sladidlo)
  • 1/2 lžičky kypřícího prášku
  • Špetka mleté skořice
  • 70g tvarohu nebo řeckého jogurtu
  • 1 banán
  • 1 vejce

Jak na to?

Dobrá zpráva, příprava včetně udělání banánového Mugcaku je na pouhých 5 minut!

Nejdřív si v misce rozmačkáte banán a pak k němu do misky přidáváte vločky, kakao, kypřící prášek, skořici, tvaroh, vejce a javorový sirup. Vše spolu pořádně promícháme a dáme do mikrovlnky na 3 minuty. Pokud mikrovlnkách nefandíte, můžete dát MugCake upéct do rozehřáté trouby na cca 5 minut. Nakonec můžete ozdobit vsím, co doma najdete :)

Přeji všem fitneskám a fitnesákům dobrou chuť! Rovnou se už také těšte na další rychlý fitness recept!

Mug Cake z ovesných vloček

Dámská fitness ve městech

O cvičení