FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Cvičení v Contours fitness a zkušenosti

Contours je dámská posilovna s příjemnou rodinnou atmosférou. Fitness se zaměřuje výhradně na dámskou klientelu a tomu jsou také uzpůsobené všechny stroje, cvičení a školení osobních trenérek. Contours fitness je známé svými 30 minutovými kruhovými tréninky, které jsou účinné o mnoho více než jen obyčejné cvičení.


Contours cvičení

Pro koho je cvičení v Contours vhodné?

Ať jste studentka nebo maminka na mateřské dovolené, je to jedno. Fitness Contours je pro ženy jakéhokoli věku s jakýmkoli zdravotním omezením, právě díky zkušeným trenérkám, které jsou stále s vámi. Ty vám cvičení vždy individuálně přizpůsobí dle kondice a cílů, jakých chcete dosáhnout. Právě díky osobním trenérkám je fitness vhodně jak pro úplně začátečnice, tak i pro ženy, které cvičí často a chtějí se posunout dále.


Hlavní výhody Contours

 • Ženské fitness zaměřené od cvičení až po fitness stroje speciálně pro ženy
 • Vše pod jednou střechou - fitness i nutriční poradenství
 • S permanentkou můžete navštěvovat jakékoliv fitness Contours
 • Pravidelné kruhové tréninky - rychlé a účinné cvičení za doprovodu trenérky
 • Pomoc osobní trenérky - naučí vás, jak správně cvičit, bude vás motivovat a posouvat dále
 • Vše v ceně členství!
 • Neomezená návštěva fitness, skupinové lekce a cvičení, osobní trenérka a jídelníček
 • A to nejdůležitější - členky Contours mají reálné výsledky


Kruhový trénink pro ženy

 • Kruhový trénink má většinou 16 stanovišť - 8 posilovacích a 8 aerobních
 • Cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund, po odcvičení se posouváte o stanoviště vedle
 • Po celou dobu cvičení je s vámi trenérka, které vás vede a motivuje
 • Cvičí se v menších skupinkách, aby na vás měla trenérka dostatek času
 • Na kruhový trénink můžete přijít kdykoliv chcete nebo se můžete i předem objednat na určitou hodinu

Contours kruhový trénink

Jak probíhá první návštěva

 • Na vaši úplně první návštěvu je potřeba se rezervovat na konkrétní čas, aby na vás měla osobní trenérka 100% čas
 • S sebou si vezměte už věci na cvičení, ručník a vodu
 • Krátký dotazníček, kde vyplníte své cíle a zdravotní omezení
 • Pak vám vždy trenérka několikrát ukáže, jak se na jakém stroji cvičí a budete po ni opakovat
 • Pak si to vyzkoušíte celé sama pod dohledem trenérky
 • Teď už umíte cvičit a můžete přijít kdykoliv bez objednání (obávat se nemusíte, trenérka je ve fitness stále přítomna, takže se na ni můžete kdykoliv obrátit)
 • Po cvičení si můžete dát sprchu, občerstvení nebo kávu na fitness baru

Contours šatny

Recenze a zkušenosti s Contours

Paní Sovadinová

Nikdy jsem nebyla zrovna štíhlá. Celý můj život byl o dietách. Po dětech a s novou prací jsem postupně nabírala a nabírala kila navíc. Samozřejmě jsem byla nespokojená sama se sebou, ale nic jsem neudělala proto, aby to bylo lepší. Ve svých 39 letech se mi pak podařilo díky dietám shodit 25 kg. Cítila jsem se skvěle, pohled do zrcadla mi už nevadil. Jenže během následujících 6 let se vrátilo všechno zase tam, kde bylo i s 25 kg navíc. Věděla jsem, kde je problém - přestala jsem se o sebe starat, dlouhodobě špatná životospráva a žádný pohyb. Sama jsem s tím ale nedokázala nic udělat.

Při jedné návštěvě kosmetického salonu mi kosmetička řekla o akci Proměna ve zlínském Contours fitness studiu. Nevěděla jsem o Contours nic, věděla jsem jen, že tohle může být moje šance, jak začít a konečně něco změnit. Byla jsem šťastná, když mi z Contours sdělili, že jsem mezi několika zájemkyněmi byla vybrána také já. Moje díky patří trenérce, která mě dokázala nakopnout k lepším a lepším výkonům, poradila, povzbudila, držela nade mnou pevnou ruku. Dovedla mě po 3 měsících až sem, ale tady moje cesta nekončí. Právě naopak tímto moje nová cesta začíná. Díky VIP stravovacímu programu jsem se naučila správně jíst a nastartovala znovu správně svůj metabolismus.

Dnes vím, že o dietách to není. Jím vše pravidelně v malých dávkách a i když občas zhřeším nebo nemám tolik pohybu jako např. na dovolené, moje váha zůstává stejná. Když porovnám hubnutí ve svých 39-ti letech, kdy jsem shodila 25 kg a dnes, kdy mám dole 12 kg, musím říct, že je to nesrovnatelné. I když jsem tehdy shodila mnohem víc kilogramů, nebyla jsem vůbec zpevněná a nebyla jsem tak vitální. Teď se cítím výborně a fit. A co teprve za dalšího půl roku!:-)

Výsledky cvičení

 na začátkupo 3 měsících
Hmotnost101,6 kg89,3 kg
Ruce41,2 cm38,5 cm
Hrudník117 cm106,5 cm
Pas115 cm108,5 cm
Boky130 cm120 cm
Stehna74,5 cm70 cm
Lýtka43,5 cm42 cm
BMI34,330,2
Tuky43,3%38,9%
Tuky43,9 kg34,7 kg
Svaly32 kg0,1 kg

Těší mě ohlasy příbuzných, kamarádek a známých, kteří mě dlouho neviděli, když říkají, jak mi to sluší, že vypadám výborně. Radím jim, ať to udělají jako já a jdou cvičit do Contours. Všem bych chtěla říct, že je to velmi jednoduchý recept: "Nedržte žádné diety, jezte pravidelně v malých dávkách a cvičte." Věřte mi, vím, o čem mluvím.


Paní Slováková

Od poloviny března jsem členkou Contours klubu. Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli vůbec nějaký fitness zvládnu, protože jsem se hodně dlouho necvičila, zlenivěla a vůbec se mi do toho nechtělo. Ale zvítězila zvědavost a také ta skutečnost, že se jedná o dámské fitko.

Když jsem konečně sebrala odvahu a vstoupila, zjistila jsem, že sem nechodí jen krásné mladé slečny, které chtějí být ještě krásnější. To, že členky jsou ze všech věkových a hlavně váhových kategorií, je jedním z prvních pozitiv, které jsem zaznamenala. Takže mindráky šly stranou a nastoupil pot a dřina.

Díky trenérkám Katce a Radce jsem si našla svou cestu, kterou jsem začala pomalu zdolávat svou lenost a kila. Chodím v době, kdy mají tyto dvě trenérky většinou službu a musím je velice pochválit. Jejich přátelský a vstřícný přístup k členkám klubu vytváří příjemnou atmosféru, ve které se já, a jak mohu pozorovat, i většina přítomných cítí dobře. Ono opravdu plati, že s úsměvem jde všechno líp. A když se budeme brát smrtelně vážně, tak to s námi bude vážné, což u snahy vydapat lím platí dvojnásob.

Výsledky cvičení

 na začátkupo 3,5 měsíce
Hmotnost85 kg76,7 kg
Ruce34 cm30,5 cm
Hrudník119 cm107 cm
Pas98 cm86 cm
Boky109 cm98 cm
Stehna57 cm52 cm
Lýtka40 cm39 cm
BMI31,227,92
Velikost42/4442

U mne se výsledky dostavily, po mnoha letech jsem si mohla na dovolené vzít na sebe dvojdílné plavky. Není to sice ještě tak, jak bych si to představovala, ale pracuji na tom. Už jenom ta skutečnost, že jsem v Coutours vytrvala, svědčí o tom, že se mi tam líbí. A za toto svoje nadšení chci všem děvčatům - trenérkám - moc poděkovat. Přeji mnoho spokojených a dobře naladěných klientek.


A kde Contours fitness najdete?

Contours fitness má celkem 23 poboček po celém Česku. V Praze, Ostravě, Olomouci a dalších městech - podívat se na všechny města.

Pokud vás ještě něco zajímá nebo potřebujete poradit, budeme rádi,
když se obrátíte přímo na nás: info@fitnesszeny.cz

Další články