FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská

Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská
Bělohorská 126 /197, Praha 6 - Břevnov
Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská bohužel ukončil svůj provoz. Ať už je váš konkrétní cíl jakýkoliv, stejně tak jako věk, zdravotní stav nebo hmotnost – nikdy není nemožné věci zlepšit nebo alespoň preventivně pracovat na jejich udržování. A co může být lepší než mít naprostou svobodu v tom, kdy a na jak dlouho můžu přijít a pokaždé se mi v rámci 30 minutového kruhového tréninku bude věnovat zkušená trenérka? U nás se objednáváte jen na první návštěvu, kde vám vše ukážeme, naučíme, vysvětlíme a pak už je to jen na vás! A abychom vám to dokázali, nabízíme možnost zkusit si 1 týden cvičení zcela zdarma. Ve fitku bohužel dětský koutek není, ale osobní hlídání dětí lze domluvit individuálně přímo ve fitness. Za hlídání dětí během cvičení samozřejmě nic neplatíte. Multisport karta zde uplatnit nelze. Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA".

Co se u nás ve fitku cvičí

Fitness pro ženy, kruhový trénink, problémové partie, cvičení na super břicho, dance fitness, spalovací lekce, posilování pánevního dna + střed těla core, pilates, posilování pro začátečníky, zumba maraton a strečink (skupinové lekce se pravidelně mění, aktuální rozvrh najdete až ve fitku).

Mapa, kde fitko pro ženy najdete

Fotografie fitness centra - posilovny - fitka pro ženy

Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská Contours Fitness Club Praha 6 Bělohorská

Ceník členství

Délka členství Cena Cena / měsíc (rozpočítáno) Cena při 3 návštěvách týdně
3 měsíce 4 288,- 1 429,- 119,-
6 měsíců 6 458,- 1 076,- 89,-
12 měsíců 10 788,- 899,- 75,-
24 měsíců 17 978,- 749,- 62,-

* Členství na 6 měsíců a déle lze splácet měsíčně.

Cena je uvedena za neomezené členství se všemi výhodami: (neomezený vstup do fitness, skupinové lekce, tréninkový plán a jeho pravidelná obměna, služby trenérky, pravidelné měření a vážení s vyhodnocením výsledku a další výhody).

Aktivace prvního členství: 500 Kč

POZOR BONUS! Pokud se stanete členkou na první návštěvě, aktivace je ZDARMA. Při prodloužení členství aktivace také zdarma.

Slevy

  • -10% pro matky s dětmi do 3 let
  • -10% pro studenty, mládež a seniory
  • Až -15% pro klienty VZP (v rámci klubu pevného zdraví)
  • -10% pro držitele Sphere karty

Při platbě také akceptujeme:
Platební poukázky Sodexho Pass, Accor Services, Cheque Dejeuner, Benefit Plus, Benefit - virtuální účet a Ticket Benefits Card.

Aktualizováno 7.1.2022

Další články