FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem

Contours Ústí nad Labem - zavřeno
Dlouhá 12/1, Palác Zdar, Ústí nad Labem
Contours
TRVALE ZAVŘENO. Původní text: Contours fitness pro ženy nezahálí a je tu pro vás v Ústí nad Labem každý den do večerních hodin. Přijďte si odcvičit svojí půlhodinku pod vedením certifikované trenérky formou kruhového tréninku, kde zapojíte všechny svalové skupiny na posilovacích strojích i v kardio zóně. Rychle, odborně a efektivně, navíc kdykoliv během otevírací doby. Objednáváte se pouze na první lekci. Mimo skupinových hodin nabízíme i možnost individuálních tréninků či stravovací plán na míru. Pokud ještě stále váháte, přijďte se přesvědčit osobně a využijte týdenní členství úplně zdarma na vyzkoušení! Ve fitku bohužel dětský koutek není, ale osobní hlídání dětí lze domluvit individuálně přímo ve fitness. Za hlídání dětí během cvičení samozřejmě nic neplatíte. Multisport karta zde uplatnit nelze. Otevírací doba se může lišit kvůli Koronaviru. Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA".

Co se u nás ve fitku cvičí

TRVALE ZAVŘENO. Původní text: cvičení pro ženy, kruhový trénink, zdravotní cvičení, posilování core a overbally (skupinové lekce se pravidelně mění, aktuální rozvrh najdete až ve fitku).

Mapa, kde fitko pro ženy najdete

Fotografie fitness centra - posilovny - fitka pro ženy

Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem Fitness pro ženy Contours Ústí nad Labem


O cvičení