FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Cvičení pro ženy v Contours fitness

Možná už jste někdy o fitness Contours slyšeli ve spojitosti s 30 minutým kruhovým tréninkem nebo tím, že je to fitko pouze pro ženy a mužům je vstup zakázán. Fitness Contours je speciální fitness, které se specializuje na krátké kruhové cvičení, které je efektivní pro hubnutí i pro tvarování postavy. Hlavní výhodou je, že je fitko uzpůsobené pro ženy a jste pod stálým dohledem a kontrolou trenérky.

Cvičení v Contours

10 nejčastějších důvodů, proč ženy cvičí ve fitness Contours:

 1. Fitko je POUZE pro ženy
 2. Naučí vás správně cvičit a ukážou vám i cviky na doma
 3. Kruhové tréninky, které jsou efektivní pro spalování tuků a tvarování postavy
 4. Motivace – pravidelné měření, konzultace s trenérkou a vymýšlení plánu dopředu k dosažení stanových cílů (zhubnout, zpevnit, přibrat svaly, zlepšit kondici, vyrýsovat břicho atd.)
 5. Vysoká kvalita trenérek, které se zaměřují na dámskou klientelu
 6. Hlídání dětí
 7. Přátelský kolektiv
 8. Čisté a voňavé prostředí včetně vždy uklizených sprch
 9. V rámci permanentky můžete navštěvovat jakákoliv fitness Contours i mimo ČR
 10. Neomezený vstup do posilovny
Contours fitness

Co se ve fitness Contours cvičí?

1) Kruhový trénink

Contours se specializuje hlavně na 30 minutové kruhové tréninky pod vedením trenérky, která vám cviky nejdříve ukáže, naučí a pak vás kontroluje, abyste cvičili správně. Po celou půl hodinu se vám bude trenérka plně věnovat a vést vás.

Kruhový trénink se cvičí v malých skupinkách celkem na 16 stanovištích (8 posilovacích a 8 aerobních). Nemusíte se obávat, že byste cvičení nezvládli, kruhové tréninky jsou rozděleny podle náročnost a kdykoliv můžete během cvičení zvolnit tempo nebo si odpočinou, bude-li to třeba.

Na kruhové trénink se rezervovat nemusíte, ale kapacita je omezena tudíž doporučujeme rezervaci.

2) Skupinové lekce

Contours není pouze posilovna s činkami a stroji na cvičení. Pravidelně několikrát denně zde probíhají lekce typu: bosu, TRX, zdravotní cvičení, cvičení na velkých balónech, jóga, power jóga, aerobic, cvičení na břicho, street dance, flowin, fitbox, port de bras a další lekce. Výběr lekcí je vždy na každé pobočce jiný.

Na skupinové lekce se rezervovat nemusíte, ale kapacita je omezena tudíž doporučujeme rezervaci.

Contours sál na cvičení

3) Cvičení podle sebe

Přijďte si zacvičit kdykoliv budete chtít. Posilovna je vám plně k dispozici po celý den v otevíracích hodinách. Využít můžete také sál, pokud tam zrovna neprobíhá skupinová lekce.

Je mi 20 nebo 60, je fitness Contours pro mě?

U cvičení na věku nezáleží. Ve fitness Contours cvičí jak 18 leté slečny, tak i ženy do 70 let. Jsme rádi, že se řídíte pravidlem, že každý je tak starý, jak se cítí. Každý si zde najdete to své, díky rozdílné náročnosti lekcí. Takže ať už máte 20 nebo 60, jste začátečnice nebo posilujete pravidelně, stavte se zacvičit do fitness Contours.

Jsou zdravotní omezení (operace kolena, pánev, bolavé záda, atd.) překážkou?

Se zdravotním stavem je to trošku komplikovanější. Záleží na vážnosti zdravotního omezení, a jestli vám doktor doporučil fyzickou aktivitu. Ve fitness Contours pracují výborně vyškolené trenérky, které jsou zvyklé pracovat se zdravotními omezením, a sestavím vám cvičení přímo na míru, abyste mohla bezpečně cvičit.

AKCE – permanentka na týden ZDARMA při online rezervaci

Akce nezávazný týden zdarma je propagační akce, abyste měli možnost podívat se a vyzkoušet si na vlastní kůži cvičení a prostředí v dámské posilovně Contours. Akce je nezávazná, čili nic nemusíte podepisovat a k ničemu se nezavazujete.

Akce týden zdarma se vztahuje jak na samotné cvičení v posilovně, tak i na kruhové tréninky a skupinové lekce v sále.

Absolutně se nemusíte obávat a je jedno, zda jste ještě nikdy v posilovně nebyla nebo už cvičíte často. Ve fitness Contours jsou certifikované trenérky, které vám vše ukáží a naučí správně cvičit. Cvičení a kruhové tréninky jsou pak rozděleny podle náročnosti.

Na týden zdarma nemusíte chodit sama, ale můžete se domluvit například s kamarádkou a přijít si zacvičit spolu zároveň. Jako další je zde akce hlídání děti. Některé pobočky nabízí aktivní hlídání děti a někde si můžete děti nechat hrát v dětském koutku. V rezervačním formuláři je ukázané, zda má pobočky Contours zajištěné i hlídání děti.

Přihlášení na nezávazný týden ZDARMA do fitness ContoursJak probíhá úvodní hodina?

Rozepsali jsme pro vás detailně úvodní hodinu, abyste viděli, že se není opravdu čeho obávat. Žádné katastrofické scénáře se zde určitě neodehrávají, ať už jdete cvičit úplně poprvé, či nikoliv.

 1. Objednejte si online úvodní hodinu na www.fitnesszeny.cz/contours-tyden-zdarma. Objednat se můžete klidně i s kamarádkou a přijít zároveň.
 2. Sbalte si s sebou věci na cvičení a do sprchy. Tzn. čistou obuv, legíny, tepláky nebo kraťasy, tílko, tričko, mikinu atd. ručník a něco na pití.
 3. Dostavte se na vámi vybraný termín do fitness Contours a ohlaste se na recepci. Půjdete se převléct do šatny a ve fitku už vás bude čekat osobní trenérka, která se vám bude věnovat.

 4. Contours fitness recepce
 5. Na začátku si krátce popovídáte, jakých cílů byste chtěla dosáhnout, jaká máte například zdravotní omezení atd. Vysvětlí vám, jak to ve fitness Contours chodí a ukáže vám, jak se přihlásit například na skupinové lekce.
 6. Poté přejde na řadu samotné cvičení s trenérkou dle vašich možností a odnesete si s sebou i cviky, které můžete cvičit sama doma. Trenérka vždy vše napřed vysvětlí, ukáže a poté vás bude kontrolovat, abyste cviky prováděla správně.
 7. Po cvičení můžete využít sprch a občerstvení na baru.
 8. Nezapomeňte si sebou odnést permanentku na týden zdarma. Tzn. například, když máte první hodinu v pondělí, tak až do dalšího pondělí můžete chodit cvičit zdarma.
 9. AKCE týden zdarma včetně cvičení s trenérkou je zcela nezávazná a zdarma včetně skupinových lekcí a kruhových tréninků

Contours ceník členství

Po nezávazném týdnu zdarma cena rámcově vychází na 580-1250 Kč na měsíc za neomezené členství se všemi výhodami (jídelníček a trénink vypracovaný na míru, služby trenérky, neomezený vstup včetně skupinových lekcí, pravidelné měření atd.). Ceník fitness Contours najdete vždy ve spodní stránky detailu fitness např. ZDE Členství lze platit i měsíčně.

Fitness Contours akceptuje tyto platby a poukázky

 • Platební kary a hotovost (VISA Electron, VISA, Maestro, MasterCard, American Express)
 • Platební poukázky Sodexho Pass (Flexi Pass, Relax Pass, Fokus Pass, Dárkový šek)
 • Platební poukázky Accor Services (Compliments Sport a kultura, Compliments Multi)
 • Platební poukázky Cheque Dejeuner (Unišek, Unišek+, Dárkový poukaz CADHOC)
 • Platební poukázky Hr Guru (www.hrguru.cz)
 • Dárkové kupóny Exit Group (www.exitgroup.cz)
 • Benefit Plus - platební karta,virtuální účet (www.benefit-plus.cz)
 • Benefit - virtuální účet (www.benefity.cz)
 • Ticket Benefits Card (www.edenred.cz)

Slevy do Contours

 • Sleva 10 % pro matky s dětmi do 3 let
 • Sleva 10 % pro studenty - ISIC karta, věk do 26 let
 • Sleva 10 % pro mládež - věk pod 18 let
 • Sleva 10 % pro seniory - věk nad 60 let
 • Sleva 10 % pro držitele karet Sphere na 6 měsíční nebo roční členství
 • Sleva 10 % až 15% pro členy Klubu pevného zdraví VZP
 • Individuální slevy pro větší skupiny

Platí v Contours MultiSport karta?

Fitness Contours jsou členská fitness s rodinou atmosférou a aby si udrželi své kvalitní služby a velké množství benefitů pro své členky, Multisport karta zde nelze uplatit.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, nebojte se na nás kdykoliv obrátit na email info@fitnesszeny.czO cvičení