FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Cvičení pro ženy v Contours fitness - úvodní hodina

Možná už jste někdy o fitness Contours slyšely ve spojitosti s 30minutým kruhovým tréninkem nebo tím, že se jedná o fitness club pouze pro ženy a mužům je vstup zakázán. Fitness Contours je unikátní cvičící koncept a síť fitness clubů, která se specializují na krátká kruhové cvičení, ale také na funkční cviky s vlastní vahou. Komplexní přístup zahrnující také speciální vedené hodiny, možnou úpravu stravy, pak vede k efektivnímu hubnutí bez nežádoucího jo-jo efektu i pro tvarování postavy.

Hlavní výhodou a benefitem Contours fitness je, že se jedná o fitness uzpůsobené pro ženy a jste pod dohledem profesionální trenérky.

Cvičení v Contours

9 nejčastějších důvodů, proč ženy cvičí ve fitness Contours:

 1. Fitness club je POUZE pro ženy
 2. Naučí vás správně cvičit nejen na strojích, ale také s vlastní vahou
 3. Kruhové tréninky Contours jsou maximálně efektivní pro spalování tuků a tvarování postavy
 4. Motivace – pravidelné měření, konzultace s trenérkou a nastavení plánu dopředu k dosažení stanových cílů (zhubnout, zpevnit, přibrat svaly, zlepšit kondici, vyrýsovat břicho atd.)
 5. Vysoká kvalita profesionálních trenérek, které se zaměřují na dámskou klientelu
 6. Přátelský kolektiv a clubové výhody včetně věrnostního programu
 7. Příjemné prostředí dámských fitness clubů
 8. V rámci členství můžete navštěvovat jakýkoliv Contours Fitness Club
 9. Můžete přijít kdykoliv v rámci otevírací doby pobočky bez objednání
Contours fitness

Co se ve fitness Contours cvičí?

1) Kruhový trénink

Contours se specializuje na 30minutové kruhové tréninky pod vedením trenérky, která vám cviky nejdříve ukáže, naučí a pak vás kontroluje, abyste cvičila správně. Po celou půl hodinu se vám bude trenérka plně věnovat a vést vás.

Kruhový trénink se cvičí v malých skupinkách, kdy každé cvičící stanoviště důkladně procvičí danou svalovou partii. Zpravidla volíme různé cviky zaměřené na posilování s vlastní vahou a činkami. Nemusíte se obávat, že byste cvičení nezvládla, kruhové tréninky jsou rozděleny podle náročnosti (level 1-3) a kdykoliv můžete během cvičení zvolnit tempo nebo si odpočinout, bude-li to třeba.

2) Skupinové lekce

Contours není pouze posilovna s činkami a stroji na cvičení. Pravidelně několikrát denně zde probíhají skupinové lekce typu: bosu, TRX, zdravotní cvičení, cvičení na velkých balónech, power jóga, aerobic, cvičení na břicho, street dance, flowin, fitbox, port de bras a další lekce. Výběr lekcí je vždy na každé pobočce jiný.

Na skupinové lekce se rezervovat nemusíte, ale kapacita je omezena tudíž doporučujeme přijít na lekci včas.

Skupinové cvičení Contours

3) Funkční cvičení s vlastní vahou i cvičení podle sebe

Vyzkoušejte také funkční cvičení a cvičení s vlastní vahou (trenérka vám pomůže vybrat vhodné cviky právě pro vás). Přijďte si také zacvičit kdykoliv budete chtít. Fitko je vám plně k dispozici po celý den v otevíracích hodinách. Využít můžete také sál na vedené lekce, pokud tam zrovna neprobíhá skupinová lekce. Cluby jsou plně vybaveny různými doplňky ke cvičení.

Je mi 14, 20 nebo 60 let - je fitness Contours pro mě?

U cvičení na věku nezáleží. Ve fitness Contours mohou cvičit již dívky od 14let, 18leté slečny, tak maminky dětí školou povinných i ženy seniorního věku. Jsme rády, že se řídíte pravidlem, že každý je tak starý, jak se cítí. Každý si zde najdete to své, díky rozdílné náročnosti lekcí. Vítáme všechny ženy, které mají cíl cítit se lépe a být v dobré fyzické a psychické kondici.

Jsme fitness club bez rozdílu věku a kondice – sestavíme vám tréninkový plán na míru.

Jsou zdravotní omezení (operace kolena, bolavá záda, po liposukci atd.) překážkou?

Záleží vždy na vážnosti zdravotního omezení, a jestli vám doktor doporučil fyzickou aktivitu. Ve fitness Contours však pracují výborně vyškolené trenérky, které jsou zvyklé pracovat se zdravotními omezením, a sestavíme vám cvičení přímo na míru, abyste mohla bezpečně cvičit.

AKCE – členství na týden ZDARMA při online rezervaci

Akce nezávazný týden zdarma je propagační akce, abyste měly možnost podívat se a vyzkoušet si na vlastní kůži cvičení a prostředí v dámském clubu Contours. Akce je nezávazná, čili nic nemusíte podepisovat a k ničemu se nezavazujete.

Akce týden zdarma se vztahuje jak na samotné cvičení v posilovně, tak i na kruhové tréninky a skupinové lekce.

Absolutně se nemusíte obávat a je jedno, zda jste ještě nikdy v posilovně nebyla nebo už cvičíte často. Ve fitness Contours jsou certifikované trenérky, které vám vše ukáží a naučí jak správně cvičit. Cvičení a kruhové tréninky jsou pak rozděleny podle náročnosti.

Na týden ZDARMA nemusíte chodit sama, ale můžete se domluvit například s kamarádkou, nebo kolegyní a přijít si zacvičit spolu zároveň.

Přihlášení na nezávazný týden ZDARMA do fitness ContoursJak probíhá úvodní hodina?

Rozepsaly jsme pro vás detailně úvodní hodinu, abyste viděly, že se není opravdu čeho obávat.

Objednejte si online úvodní hodinu na www.fitnesszeny.cz/contours-tyden-zdarma. Objednat se můžete klidně i s kamarádkou a přijít zároveň.

 1. Sbalte si s sebou věci na cvičení a do sprchy. Tzn. čistou obuv (nemusí být obuv), cvičící oblečení a ručník.
 2. Dostavte se na vámi vybraný termín do fitness Contours a ohlaste se na recepci. Trenérka si pro vás vyhradila speciální čas, kdy se bude věnovat pouze vám.
 3. Na začátku si krátce popovídáte, jakých cílů byste chtěla dosáhnout, jaká máte například zdravotní omezení atd. Vysvětlí vám, jak to ve fitness Contours chodí.
 4. Poté přejde na řadu samotné cvičení s trenérkou dle vašich možností. Trenérka vždy vše napřed vysvětlí, ukáže a poté vás bude kontrolovat, abyste cviky prováděla správně.
 5. Po cvičení můžete využít sprch a občerstvení na baru – můžete si dát lahodný proteinový shake či kávu.
 6. Nezapomeňte si sebou odnést permanentku na týden zdarma. Tzn. například, když máte první hodinu v pondělí, tak až do dalšího pondělí můžete chodit cvičit zdarma.
 7. AKCE týden zdarma včetně cvičení s trenérkou je zcela nezávazná a zdarma včetně skupinových lekcí a kruhových tréninků.

Contours fitness cvičení

Contours ceník členství

Po nezávazném týdnu zdarma cena rámcově vychází od 800 Kč na měsíc, záleží na délce členství a také vybraném clubu. Můžete pak využívat veškeré výhody (inspirativní jídelníček SLIM & FIT, trénink vypracovaný na míru, služby trenérky, neomezený vstup včetně skupinových lekcí, pravidelné měření atd.). Při prodloužení členství jste také automaticky přiřazena do věrnostního programu Contours – cvičíte tak ještě výhodněji.

Contours Fitness Cluby akceptují tyto platby a poukázky

 • Platební karty, hotovost a platby převodem
 • Sodexo Pass - poukázky
 • Up - poukázky
 • Edenred - poukázky
 • Benefit Plus - platební karta, online účet
 • Benefity.cz – on-line účet

Slevy do Contours

 • Sleva 10 % pro matky s dětmi do 3 let
 • Sleva 10 % pro studenty - ISIC karta, věk do 26 let
 • Sleva 10 % pro mládež - věk od 14 - 18 let
 • Sleva 10 % pro seniory - věk nad 60 let
 • Sleva 10 % pro držitele karet Sphere na 6 měsíční nebo roční členství
 • Sleva 10 % až 15% pro členy Klubu pevného zdraví VZP

Pokud by vás cokoliv zajímalo, nebojte se na nás kdykoliv obrátit na email info@fitnesszeny.cz

Další články