FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Contours Fitness Club Praha 1 Národní

Contours Fitness Club Praha 1 Národní
Národní 25, Praha 1 - Staré Město

Pobočka Praha Národní je od 1. 10. 2023 uzavřena a přesouvá se na novou pobočku Anděl – která bude otevřena listopad/prosinec 2023.
V mezidobí prosíme využijte pobočku Florenc.

Vítejte na stránkách pobočky ryze dámského Contours Fitness Clubu v Praze! Přejete si zpevnit postavu, zhubnout, dostat se do kondice? Těšíme se na vás! Můžete si u nás vyzkoušet vysoce efektivní kruhový trénink Contours a speciální vedené lekce na problémové partie. A jak to u nás chodí? Na první návštěvu se objednáte a bude na vás čekat zkušená trenérka. Vše spolu proberete, ukáže vám jak cvičit dle vašich aktuálních možností a dle vašich vytyčených cílů. Váš trénink může být maximálně efektivní i při cvičení během 30 minut. A pokud si nejste ještě jistá nebo to prostě chcete jen nezávazně zkusit, můžete hned na celý týden a zcela zdarma. Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA". Multisport karta vzhledem ke klubovému členství uplatnit nelze, přijímáme však jiné benefitní karty a máme slevy pro studenty. Contours - Pomáháme ženám k většímu sebevědomí a ke skutečným změnám!

Co se u nás ve fitku cvičí

Fitness pro ženy, kruhový trénink Contours, strečink - protahování, cvičení pro začátečníky, posilování se zaměřením na problémové partie, body styling (skupinové lekce se pravidelně mění, aktuální rozvrh najdete vždy na webu pobočky či přímo ve fitku).

Otevírací doba dámské posilovny

Pondělí zavřeno  
Úterý zavřeno  
Středa zavřeno  
Čtvtek zavřeno  
Pátek zavřeno  
Sobota zavřeno  
Neděle zavřeno  

Mapa, kde fitko pro ženy najdete

Fotografie fitness centra - posilovny - fitka pro ženy

Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní Contours Fitness Club Praha 1 Národní

Ceník členství

Délka členství Cena Cena / měsíc (rozpočítáno) Cena při 3 návštěvách týdně
3 měsíce 4 288,- 1 429,- 119,-
6 měsíců 6 458,- 1 076,- 89,-
12 měsíců 10 788,- 899,- 75,-
24 měsíců 17 978,- 749,- 62,-

* Členství na 6 a déle měsíců lze splácet měsíčně. Ceny aktualizovány 9.1.2023.

Cena je uvedena za neomezené členství se všemi výhodami: (neomezený vstup do fitness, skupinové lekce, tréninkový plán a jeho pravidelná obměna, pravidelné měření a vážení s vyhodnocením výsledku a další).

Slevy

  • 10% pro maminky s dětmi do 3 let
  • 10% pro studenty, mládež a seniory
  • 10% až 15% pro klienty VZP (v rámci klubu pevného zdraví)
  • 10% pro držitele Sphere karty

Při platbě také akceptujeme:
Platební poukázky Sodexho Pass, Accor Services, Cheque Dejeuner, Benefit Plus, Benefit - virtuální účet a Ticket Benefits Card.

Komplexní přístup

Rády vám také poradíme s vhodnou stravou a jako členka získáváte i vzorový jídelníček SLIM & FIT. Doporučujeme také využít služeb našich nutričních specialistek a výsledky cvičení ještě více podpořit např. Maderoterapií. Skvělým doplňkem jsou také naše aromaterapieutické masáže s lávovými kameny. Nechte se u nás hýčkat a budete se cítit nejen dobře na těle, ale i duši.

Těšíme se na vás!
Vaše Contours

Pomáháme ženám ke skutečným změnám i většímu sebevědomí!
#contoursfitnesszeny

Další články