FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Fitness pro ženy Contours Havířov

Contours Havířov
Okrajová 19, Havířov
Contours Havířov ukončilo svůj provoz. Pokud byste rádi byste provozovali svůj fitness club pouze pro ženy a zařadili se tak k největší síti dámských fitness - neváhejte nás kontaktovat na www.contours.cz/fransiza.

Co se u nás ve fitku cvičí

Původní text: Navštivte naše ženské fitness centrum Contours i zde v Havířově! Nejlepší cesta k tomu, abyste dosáhly své vysněné postavy, poznaly nové kamarádky nebo třeba daly do pořádku svůj celkový životní styl! V naší posilovně žádného muže nepotkáte, cvičíme formou kruhového tréninku, a to pouhých 30 minut. Efektivní intervalové cvičení je tou nejlepší cestou jak ušetřit čas a dosáhnout skvělých výsledků pod vedením zkušené trenérky. Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži a vyzkoušejte to s námi na celý týden úplně zdarma! Ve fitku bohužel dětský koutek není, ale osobní hlídání dětí lze domluvit individuálně přímo ve fitness. Za hlídání dětí během cvičení samozřejmě nic neplatíte. Multisport karta zde uplatnit nelze. Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA". Ve fitness Contours se cvičí kruhový trénink, TRX, core, crossfit, tabata, intenzivní cvičení na břicho, nohy a zadek, cvičení na balónu, crossfit, pilates, zumba a zdravotní cvičení (skupinové lekce se pravidelně mění, aktuální rozvrh najdete až ve fitku).

Otevírací doba dámské posilovny

Pondělí zavřeno  
Úterý zavřeno  
Středa zavřeno  
Čtvtek zavřeno  
Pátek zavřeno  
Sobota zavřeno  
Neděle zavřeno  

Mapa, kde fitko pro ženy najdete

Fotografie fitness centra - posilovny - fitka pro ženy

Fitness pro ženy Contours Havířov Fitness pro ženy Contours Havířov Fitness pro ženy Contours Havířov Fitness pro ženy Contours Havířov Fitness pro ženy Contours Havířov Fitness pro ženy Contours Havířov

Další články