FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Nejúčinnější dieta na hubnutí? Ketodieta!

Proč je Ketodieta pořád nejspolehlivějším nástrojem na hubnutí?

Ketodieta není na trhu hubnoucích metod vůbec žádným nováčkem. Ba naopak, již několik let se po grandiózním nástupu drží stále v popředí. Nějaké nové metody, postupy a zaručené diety se samozřejmě objevují stále, ale pojďme si na rovinu říct, že celé hubnutí je především o správném vyvážení dodávaných živin a především o energetickém deficitu. A u ketodiety např. od značky KetoMIX, na kterou se dnes více zaměříme, je tato podmínka zajištěna.

Ketodieta

Co je ketodieta?

Pro ty, co by ještě náhodou nebyli zasvěceni. Jedná se o výrazné omezení příjmu sacharidů za současného navýšení příjmu bílkovin a kontrolovaného přísunů správných tuků. Jakmile klesne příjem sacharidů pod 50 g na den, začne tělo jako zdroj energie po 2-3 dnech diety využívat namísto sacharidů tzv. ketony. Tím se nastartuje proces hubnutí, kdy v počátku se tělo odvodní (doslova splaskne) a poté jsou odbourávány tuky, přičemž aktivní hmota zůstává zachována díky dostatku bílkovin. Čtěte více o ketonové dietě...

Proč je účinnější než jiné diety?

Protože při ní člověk většinou nemá pocit hladu (bílkoviny zajistí pocit nasycení) a ketolátky působí lehce euforický stav a přísun energie. Hubnutí probíhá poměrně rychle, což je pro hubnoucího motivační. Tělo má sice poloviční až třetinový přísun energie než u pomalejší běžné redukční stravy, ale není ochuzeno o nezbytné vitamíny a minerály, tudíž nestrádá ani vyloženě nehladoví.

Ketodieta hubnutí

CHCI VYZKOUŠET KETODIETU

Výhody ketodiety

  • Rychlá redukce tukových zásob, nikoliv však na úkor aktivní svalové hmoty
  • Jednoduchá a velmi rychlá příprava všech chutných jídel, ušetříte si čas i přemýšlení
  • Mnohdy ušetříte oproti běžnému stravování, jedna porce vyjde na pouhých 36 Kč
  • Dieta je bezlepková, bez glutamátů

Jak si na trhu správně vybrat?

Ketodiet je v nabídce nepřeberné množství. Všechny jsou postavené na stejném základu, u některých je součástí jídelníčku i běžné jídlo. Pokud si vybíráte, berete tedy v potaz hlavně cenu a chuť jednotlivých pokrmů, popřípadě recenze. Já se dnes zaměřila na KetoMIX, protože výběr je veliký – od koktejlů, kaší, omelet, polévek, palačinek, speciálního pečiva až po výborné pudinky. A cena je v porovnání s konkurencí celkem příjemná. Mají i akci na zkušební balíček na 7 dní.

Ketodieta Ketomix

CHCI 500 KČ NA KETODIETU

Jak dlouho jíst produkty KetoMIX a co potom?

Délku programu i jeho intenzitu si můžete zvolit dle vlastních potřeb. K dispozici je i online poradce. Na stránkách nejdete i mnoho recenzí a zkušeností uživatelů. Po skončení daného programu můžete postupně přidávat běžná jídla, ale vše má svůj čas i postup. Součástí výživového plánu je i brožurka s recepty a návodem, jak se vrátit k běžné ZDRAVÉ stravě. Pokud budete disciplinovaní a dodržíte postupný přechod k pestré stravě, váha se zpravidla nevrací.

Pokud se tedy chystáte užít si Vánoce a poté se rychle a bezpečně vrátit do formy, může být KetoMIX správnou volbou. Připravte si trochu vůle a disciplíny, nic není bez práce, ale může to dokázat naprosto každý, pokud skutečně chce!

Dietní plán

ZÍSKAT PLÁN NA HUBNUTÍ

Ketodietu byste neměli držet, když ...

Pokud nejste osoba trpící poruchou funkce ledvin či jater, nejste těhotná či kojící žena, popř. osoba užívající antidepresiva nebo trpící poruchou přijmu potravy; neměla by Vám ketodieta pod vedením odborníka ublížit.

Další články