FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Jak zaručeně zhubnout - hubněte bez jojo efektu!

Dámy, poradím vám, jak zaručeně zhubnout. Natrvalo a bez jojo efektu! Úspěšnost je celých 93%. To stojí za vyzkoušení, co říkáte?

hubnutí bez jojo efektu

Možná to některá z vás bude mít s hubnutím stejně jako já, a i kdybych poradila nebo pomohla aspoň 1 z vás, budu velmi ráda! Hubnutí je hlavně o jídle, takže i když budete chodit běhat každý den a budete špatně jíst, výsledky se nedostaví. K novému tělu se musíte doslova projíst!

S váhu jsem měla vždy problém. Připadalo mi, že snad přibírám, i když procházím jen kolem sladkého a cítila jsem se věčně taková „zalitá“. Diet jsem vystřídala několik a začínala jsem stále znovu a znovu. Zkusila jsem proteinovou dietu, ketogenní dietu, počítání kalorií nebo si zaplatila jídelníček na míru online, ale výsledky byly jen minimální. No rozhodně nebyly takové, jaké jsem si představovala.


Velký výběr spalovačů tukůPřipadalo mi, že všechny diety a jídelníčky jsou strašně všeobecné. Vůbec nezohledňují to, že mám třeba s hubnutím problém, dělám 12ctky a ještě se starám o domácnost atd. Pak jsem ale vyzkoušela na doporučení kolegyně nutriční poradnu, kde se zaměřují na hubnutí podle komplexní nutriční typologie. A víte, proč jsem byla velmi spokojená?

jak zhubnout
Edita zhubla -9 Kg na trvalo, bez jojo efektu

Vše je na míru uzpůsobené mě! Nepočítají jen blbé kalorie, ale terapeutky pracují s psychickou, návyky, vaši minulostí, rozpočtem na jídelníček, no prostě se vším. Takže děláte v práci 12tky nebo 3 směnný provoz? Máte málo příležitostí se přes den najíst? Děláte noční? Nemůžete pravidelně cvičit? S tímto vším nutriční terapeutky pracují! Podle toho co jsem viděla, dokáží si poradit s každým, pokud to ten člověk vážně chce.


OBJEDNEJTE SE ONLINE


První schůzka je za pouhých 200 Kč a odnesete si toho spoustu včetně jídelníčku

Zkusila jsem vám tady napsat pár bodů, co by vás mohlo zajímat:

  • První hodinu vás vyzpovídají, nastřelí způsob spolupráce a možné reálné cíle. Zároveň vám změří množství tuků, svalů a vody a dostanete vzorový jídelníček
  • Nutriční poradny pomáhal zakládat a řídí největší expert na nutriční poradenství se spoustou publikací RNDr. Petr Fořt, Csc
  • Pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Jihlavě, Pardubicích a dalších 48 městech v České republice. Podívejte se na seznam poboček
  • Jednoduché objednání online, po kterém Vás recepční co nejdříve sama kontaktuje a domluví s Vámi vhodný termín. Termín si můžete objednat ZDE

Pokud jsem váš nepřesvědčila já, třeba vás namotivují příběhy klientek, jednou tam také budu, až dosáhnu toho, co jsem si vysnila.

jak zhubnout
Lenka zhubla -16 Kg
jak zhubnout
Michaela zhubla -22 Kg
jak zhubnout
Markéta zhubla -14 Kg

 

Za pěkný článek děkujeme autorce Jitce Lounové

Další články