FitnessZeny.cz
FitnessZeny.cz
Dámská fitness centra v ČR - cvičení pro ženy

Expreska fitness - cvičení pro ženy

Expreska je dámské fitko, kam chodí cvičit ženy, které chtějí nejenom zhubnout, ale i zpevnit a krásně vytvarovat postavu (muži mají vstup do fitness zcela zakázán). Expreska vyhrála cenu za fitness roku 2015.

Týden zdarma v Contours

Koncept fitness Expreska je založený na krátkých ale intenzivních 30 minutových kruhových tréninzích s trenérkou. Cvičení je uzpůsobeno přímo pro ženy, tzn. je zaměřeno na dámské problémové partie. Kruhové tréninky jsou rozděleny podle náročnosti a každý může jet svým tempem dle kondice.

V čem je jiné fitness Expreska?

30 minutový kruhové trénink Expreska

Expreska fitness roku 2015

V čem spočívá tajemství spalování a formování postavy? V kombinaci intenzivního kardio cvičení spolu s posilováním. Ve fitness Expreska je s vámi navíc vždy trenérka, která vám bude předcvičovat, motivovat a ukazovat, jak správně cvičit. Cvičí se s malých skupinkách.

Díky rozložení kruhovému cvičení navíc stihnete procvičit celé tělo se zaměřením na problémové dámské partie a šetříte čas. Protože 30 minut intenzivního cvičení za den opravdu stačí.

Kruhový trénink je jeden z nejlepších způsobů jak hubnout tuky a zároveň pěkně formovat postavu. Pomáhá také s odstraněným celulitidy a zvýšení fyzické kondice.

Expreska

Cvičení v těhotenství

Cvičení je stejně tak vhodné i pro těhotné. V pokročilejší fázi těhotenství či po porodu se můžete s trenérkou domluvit na individuálním cvičení.

Kdy můžu přijít cvičit

Začít cvičit můžete kdykoliv. Fitness je vhodné pro ženy ve věku od 15 let do 70 let. Cvičení je individuální, takže si každý najde své tempo a intenzitu cvičení. Po první úvodní hodině, na kterou je potřeba se objednat, můžete chodit kdykoliv i bez rezervace. Na první Expreska cvičení můžete přijít zdarma.

Expreska

Trénink ZDARMA Expreska

Přijděte na první trénink a staňte se další spokojenou členkou a přidejte se mezi expresky. Využít můžete také AKCI nezávazný týden zdarma v konkurenčním fitness Contours.

Fitness Expreska

V dámských posilovnách Expreska panuje tak skvělá atmosféra, že se vám stane druhým domovem. Nejvíce Expresek najdete v Praze, pak v Brně, ale také v Olomouci nebo Děčíně.

Expreska ceník

Expreska fitness je členské fitness s délkou členství nejméně 3 měsíce. Cena za neomezený vstup do fitness včetně skupinových lekcí a služeb fitness trenérky stojí rámcově od 624 Kč až 997 Kč za měsíc. Za členství se platí pouze jednou aktivační poplatek 600 Kč. Aktualizace 9.4.2018. Vždy aktuální ceník najdete na stránkách Expreska nebo přímo na pobočce.

Expreska

Expreska recenze a zkušenosti

- Expreska - na cvičení nebudete sama!

Pokud by vás ještě cokoliv zajímalo nebo byste chtěli vyzkoušet nezávazný týden zdarma v konkurenčním dámském fitness Contours, nebojte se na nás kdykoliv obrátit na email info@fitnesszeny.cz

Expreska